Vogue

Vogue maloformátové obklady, dlažby, mozaiky.

Kontaktujte nás pre čo najvýhodnejšiu ponuku!

Kontaktujte nás pre čo najvýhodnejšiu ponuku!

Od roku 1978, kedy spoločnosť začala svoju činnosť, Ceramica Vogue využíva svoje odborné znalosti v službách interiérových dizajnérov a dekoratérov a etabluje sa ako popredný výrobca mrazuvzdorných bielych glazovaných kameninových dlaždíc na podlahy a steny vďaka dizajnu, dokonalosti a elegancii, typickej pre tradičný taliansky priemysel.

Vynikajúci technický výkon a pozornosť venovaná estetike charakterizujú produkty značky Ceramica Vogue, čo vedie k vzniku širokej škály ekologických kolekcií dlaždíc navrhnutých tak, aby vybavili interiéry a exteriéry inovatívnymi riešeniami, vhodnými pre súkromné priestory, ale tiež ideálnymi pre verejné miesta, ako sú školy, nemocnice a bazény.

Rozsiahly katalóg glazovanej kameniny alebo jednofarebného glazovaného porcelánu, ktorý je k dispozícii v rôznych veľkostiach a povrchových úpravách, doplnený špeciálnymi kúskami, vám umožňuje vybrať si medzi výnimočnými prispôsobenými riešeniami na vybavenie vašej kúpeľne a kuchyne.

Záruka špičkových techník a materiálov a výrobnej dokonalosti úspešne upevnila náš imidž na európskej a medzinárodnej scéne: časť našej produkcie sa vyváža do zahraničia, kde je Ceramica Vogue prítomná s vlastnými kanceláriami (Rusko a Čína) a s agentmi a distribútormi.

V súčasnosti Ceramica Vogue, súčasť skupiny Altaeco S.p.A., vyrába 2 500 000 metrov štvorcových dlaždíc ročne, vlastní vnútorné sklady s rozlohou viac ako 20 000 metrov štvorcových v Cerrione, na polceste medzi Turínom a Milánom, a zamestnáva približne 140 osôb. Ceramica Vogue ponúka vysoko kvalitné talianske dlaždice, ktoré zariaďujú váš domov, rovnako ako dlaždice, ktoré určite zapôsobia.

www.ceramicavogue.com

Dopyt na obklady, dlažby, mozaiky za najlepšie ceny !

Kontrolný kód

i

Prihlásenie