Mutina

Mutina dizajnové obklady, dlažby a mozaiky.

Kontaktujte nás pre čo najvýhodnejšiu ponuku!

Kontaktujte nás pre čo najvýhodnejšiu ponuku!

Mutina je úplne nový spôsob ako sa dívať na keramiku. Už to viac nie sú len dlaždice, je to interiérový dizajn. Mutina je umelecký projekt ktorý spája technológiu, expreiment, remeslo, a výskum aby posúvala hranice materiálu na výrobu vysokokvalitných produktov. 

Dizajnéri Patricia Urquiola, Edward Barber a Jay Osgerby, Rodolfo Dordoni, Ronan a Erwan Bouroullec, Tokujin Yoshioka, Yael Mer a Shay Alkalay z Raw Edges, Inga Sempé a Konstantin Grcic sú srdcom Mutina. Uzavretý tím, ktorý zdieľa rovnaké vášne vo svojej práci: umenie, dobrý dizajn, architektúru, prístup výrobkov a jedinečný pohľad na život to sú obklady a dlažby Mutina.

Ich práca je výsledkom neúnavného výskumu a testovania, ktoré remeselné alebo priemyselné techniky (využívajúce najmodernejšie technológie) sú najvhodnejšie pre výrobu keramických obkladov a dlažieb a poskytuje architektúru s druhá koža.

To je dôvod, prečo obklady a dlažby Mutina sa stali obľúbenou voľbou pre verejné i súkromné priestory, zo súčasných domácich interiérov až dizajnových hotelov, módnych showroomov, trendy reštaurácií, prestížnych univerzít (Luigi Bocconi) a veľkých chrámov umenie (Tate Modern), v Európe a vo všetkých okolo sveta.

www.mutina.it

Dopyt na obklady, dlažby, mozaiky za najlepšie ceny !

Kontrolný kód

i

Prihlásenie